CZ

O nás

Zpět

Společnost KAAPA CNC s.r.o. je mladá dynamická firma, která se v prostředí přesného strojního obrábění pohybuje od roku 2010, se zkušenostmi od roku 1998. Zaměřuje se na výrobu strojních součástí, stříhacích a ohýbacích nástrojů, vstřikovacích forem, jejich oprav a výrobu prototypových a sériových dílů. Velká část výroby je spojena s návrhem a výrobou kontrolních a měřících přípravku.

Vzhledem k velikosti firmy může společnost KAAPA CNC nabídnout pružnost, nížší ceny, krátké dodací termíny a dlouhodobé zkušenosti při řešení problémů.

Hlavním cílem je nabídnout komplexní činnost v rámci obrábění a zpracování kovu (one stop shop), snaží se zajistit veškeré požadavky klientů, od spoluúčasti na vývoji, vlastní konstrukci, výroby prototypu, přesném obrábění až po malosériovou výrobu. Zaměřuje se na výrobu strojních součástí, stříhacích a ohýbacích nástrojů, vstřikovacích forem, jejich oprav a výrobu prototypových a sériových dílů.

Cílem je vysoká spokojenost zákazníků, proto je kladen vysoký důraz na kvalitu a přesnost výroby. Firma se snaží neustále obměňovat strojový park, abychom mohli vyrábět na nových, přesných strojích.

Varování

Zavřít